מחבקים את הקהילה: לרגש את ילדי בתי הספר רימון ונר הגלבוע

אווירה נהדרת במפגשי הקבוצה עם ילדי בתי הספר היסודיים, שחקני הקבוצה בסגל מלא ריגשו את הילדים, שיחקו מולם ומול נבחרות המורים, והפגינו ביצועים מרהיבים אל מול קהל התלמידים.

14/12/2019

ביום רביעי השבוע(11/12), במסגרת המחויבות הערכית שהציב לעצמו המועדון, בנוסף לטקסים הנערכים בכל משחק בית, בו מוקירים אנשים מהעמק, יצאה הקבוצה לפעילויות למען הקהילה, והפעם ביקור בבוקרו של יום רביעי בבית הספר רימון במוא"ז עמק המעיינות באולם הכדורסל המקומי, ולאחר מכן נסעו שחקני הקבוצה למפגש עם ילדי בית הספר היסודי נר הגלבוע בגן נר שבמוא"ז גלבוע שנערך בהיכל הכדורסל בגן נר.

אולם מלא בתלמידים צופים במשחק נבחרת בית הספר נגד גלבוע/גליל
על המפגשים סיפר איתן פרג', אחראי החוגים של מועדון הנוער גלבוע/מעיינות שאמון על תיאום מפגשים אלו.
איתן פארג': "כמו בכל שנה הקשר ההדוק בין הקבוצה הבוגרת למחלקת החוגים שלנו נמשך וגלבוע/גליל הגיעו בהרכב מלא לבקר בבית הספר ״רימון״ שבמסילות וב״נר הגלבוע״ בישוב גן-נר . הילדים התרגשו וציפו לבואם של השחקנים והאווירה היתה נהדרת! לאחר הצגת השחקנים בראשותם של הקפטנים שלנו - יותם חנוכי ונתנאל ארצי עברנו למשחקונים קצרים 

יחדו פלייר הדגים הטבעות וסחט תשואות

המורים בחרו מכל שנתון (א-ו) מספר ילדים והם שיחקו ביחד ונגד השחקנים. עידו פליישר כיכב על המגרש עם תרגילים היתוליים וגיל בני הפגין יכולות הטבעה מרשימות על סל קט-סל . בנוסף בלטו שחקני הבית שלנו עמית ראובן ורון קופר כאשר האחרון חגג יום הולדת וילדי בית ספר רצו לברכו.  כמובן שגם המורות והמורים לא ויתרו על המשחק עם הקבוצה והרכיבו נבחרת רצינית משלהם. לסיום - חתמו והצטלמו השחקנים עם כל ילד אשר חפץ בכך והיה נראה שהם נהנים לא פחות מהילדים."
פרג' ביקש להודות ליניר מבית ספר ״רימון״ ולילי מבית ספר ״נר הגלבוע״ על האירוח ושיתוף הפעולה".

 

צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

19/01/2020
עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

18/01/2020
צפו: דאבל-דאבל ראשון לעידו פליישר

צפו: דאבל-דאבל ראשון לעידו פליישר

09/01/2020