הטור של תמיר אסטרוגו: בואו...

21/12/2019

בואו...

בואו נחזיר את התשוקה...

ראשון-לציון בצמרת, אנחנו בתקופה פחות טובה אבל מכאן ועד למשחק החלש, חסר הביטחון וחסר הלחימה שראינו מהרגע הראשון הדרך ארוכה. החבר'ה שלנו לא הגיעו לטרוף את הפארקט כמו שאנחנו רוצים לראות. משהו נאבד בתקופה האחרונה, משהו בכיף, ברצון לנצח בכל מחיר, בביחד.

כולנו רוצים לראות קבוצה עם מחויבות. כזאת ששורטת, ששורפת את המגרש מקצה לקצה, שלא נותנת בקלות, שנופלת על הפארקט על כל כדור. קבוצה עם תשוקה.

בואו לא נאבד פרופורציות...

כן, המראה הנוכחי של קבוצתנו האהובה לא מלבב, אבל בואו לא נאבד כיוון ואת קור הרוח. הדרך עוד ארוכה. יהיו שינויים – בגישה, בטקטיקה, אולי גם בשחקנים? היו לנו רגעים קשים מאלה בעבר (זוכרים את ה 8 הפסדים רצוף לפני שנה?). אז בואו נתמוך בקבוצה, היא כרגע זקוקה לנו יותר מתמיד. בואו נעמוד מאחורי השחקנים וצוות האימון, ובעיקר בואו לא נאבד פרופורציות (עדיין לא עבר אפילו שליש..).

בואו נהיה גאים...

ההישגים הפחות טובים במשחקים האחרונים (להוציא כמובן את הניצחון האדיר בנסצי) אולי משכיחים קצת את הדברים הטובים ממש שקורים אצלנו.
כמות הקהל מקבילה למספרים של העונה הקודמת עם נטייה לעליה קלה.

ממלאים ומאירים את האולם בגן נר באדום

ממלאים ומאירים את האולם בגן נר באדום

במשחקי חוץ אנחנו מגיעים במספרים מרשימים (50-100) – ומספיק היה להסתכל על היציע ממול ולראות כמה ראשל"צים היו שם כדי להבין שזה הישג לא פשוט העניין של קהל במשחקי חוץ.
והיה כמובן טקס הוקרה לקהילה בהובלת אסתרק'ה האהובה למתנדבי מד"א – מרגש מאוד!!!

בואו נגיד תודה...

בהמולת העונה, באכזבות שאנחנו חווים, ברצון שהקבוצה תראה טוב יותר, נדמה שאנחנו לוקחים כמובן מאליו שיש לנו קבוצה בכלל בגלבוע. אולי קצת שכחנו מה היה פה בקיץ?

אז אני מציע לקום בבוקר ולהודות לעצמנו, לשחקנים, למאמנים, למנהלים על זה שיש לנו קבוצה להתפאר בה.
נגיד תודה על הרגעים היפים ונחבק את הרגעים שפחות – והכי חשוב נאמין ממש חזק שיהיה יותר טוב.

בואו נמלא את האולם...

ביום שני, נר שני של חנוכה, מכבי ת"א מגיעה לגן-נר. הזדמנות מעולה לנו האוהדים לבוא בהמונינו עם כל משפחתנו. וזו גם הזדמנות מצוינת לקבוצה לאסוף את עצמה במשחק גדול ולהראות כדורסל אחר – כדורסל מהיר, אנרגטי, שמח.

אז בואו-בואו אוהדים --- נמלא את היציעים!!!

(אה..כן..ואני חוגג ביום הזה 50 אז זו בכלל סיבה למסיבה להגיע...יש מצב שאזרוק מהחצי – צפי לאיירבול מפואר שעוד לא נראה כמוהו בגלבוע ובגליל...חחחח).

 

איש הדגל ברבעים: תכירו את גיא שחם

איש הדגל ברבעים: תכירו את גיא שחם

24/01/2020
צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

19/01/2020
עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

18/01/2020