הטור של תמיר אסטרוגו: הדלקת נרות

26/12/2019

הדלקת נרות

וואי, וואי, וואי...איזה הפסד כואב ואכזרי!!! זה כבר היה שלנו לגמרי. כבר הרגשנו את הניצחון בקצוות האצבעות, כבר נגענו באושר והוא חמק מאתנו.

ובכל זאת יוצאים מהערב הזה נגד מכבי ת"א בראש מורם ומלאי גאווה – על משחק מדהים של שתי הארכות, על לחימה אדירה עד הרגע האחרון, על אולם מפוצץ בקהל ואנרגיות, על עידוד מרהיב, על פעילות קהילה מרגשת לנהגינו האהובים.

בטח ייקח כמה ימים לכולנו להתאושש אבל תהיו בטוחים שהשחקנים והצוות כבר ממוקדים במטרה הבאה – אילת. משחק סופר-סופר חשוב להמשך העונה. חייבים את כולם כולל כולם באולם ביום ראשון ב 17:00 באים נחושים ומלאי תשוקה לחזור לנצח.

ועד אז לרגל החנוכה מזמין אתכם להדלקת נרות לסיכום הסיבוב הראשון שעבר חלף לו.

השחקנים מודים לקהל בסיום המשחק עלתצוגת העידוד

השחקנים מודים לקהל בסיום המשחק על תצוגת העידוד

נר ראשון, נדליק לאיש שבכל מקום על הפארקט, ההוא שמפתיע באיכויותיו, שנתן שלשה אדירה על הבאזר באשדוד, האיש עם החיוך הקטן שעשה קפיצה מדהימה מהליגה שנייה. גבירותי ורבותי ג'ארמר גאלי.

נר שני, לטילמן, שחקן חודש אוקטובר, שדאבל-דאבל הוא אצלו דרך קבע.

מסור, צנוע, עובד קשה...שרק ימשיך כך.

נר שלישי, למשחק הסיבוב בנס-ציונה עם ניצחון אחרי שתי הארכות. ערב מדהים של תשוקה, מחויבות ואיכות כדורסל ברמה הגבוהה ביותר. מי שלא בא, מי שלא האמין שזה אפשרי, מי שפקפק, הפסיד בגדול.

נר רביעי, נדליק לגרש את החושך מהמשחק המאכזב מול הפועל ת"א. כמה רצינו, כמה קיווינו להראות ליקירינו אריאל ושוכי איך זה להפסיד בגן-נר. לא הצליח...משחק מבולבל שלנו, בלי אנרגיות ובלי לחימה. זו הייתה תחילתה של תקופה לא טובה.

נר חמישי, של תקווה ליציבות שתגיע אלינו לגן-נר לתקופה ארוכה.

לצד משחקים נפלאים של החבר'ה ראינו הרבה נפילות גדולות ביכולת, אנרגיות נמוכות והגנה רעה. מקווים לסיבוב שני יותר מוצלח בתחום הזה.

נר שישי, לקפטן האהוב יותם חנוכי שלא ראה הרבה פארקט. תהיה בריא וחזק. כבר לא יכולים לחכות לחזרתך במהרה בימינו. אמן.

נר שביעי, לקהל הנפלא שלנו שמוכיח שוב ושוב את המסירות והאהבה שלו לקבוצה. מגיע בכוחות גדולים למשחקי בית ולמשחקי חוץ. מביא כבוד לקהילה בהתנהלותו המכבדת והערכית. שאירגן ערב הוקרה נפלא לקבוצה. שעובד ימים כלילות להגדיל את המחנה ולתמוך בשחקנים.

כולנו גאים להיות שייכים.

קהל האוהדים הצביע ברגליים. הפגין תצוגת תמיכה מלהיבה, ודחף את השחקנים לאורך המשחק

קהל האוהדים הצביע ברגליים. הפגין תצוגת תמיכה מלהיבה, ודחף את השחקנים לאורך המשחק

נר שמיני, נדליק באהבה לכל הספקנים ומטילי הדופי, לכל מי שעומד מהצד ומחכה לנפילתנו, למתעלמים ולמזלזלים, לאלו שמעדיפים היו לראות את גלבוע-גליל נסגרת.

אנחנו לא מסכימים אתכם ובמקביל מכבדים את זכותכם להביע דעתכם. נדאג להגיד מעל כל במה אפשרית שאתם טועים וזהו פרויקט קהילתי חשוב מאין כמוהו שחובה לשמור ולשמר אותו – למען הספורט, למען התרבות, למען החינוך, למען הקהילה, למען העתיד.

 

נר השמש, (שאי אפשר בלעדיו...) לאנשים שהם האור הגדול בראש המחנה. לחיים הבעלים, לארצי המנכ"ל, לליאור וגיא המאמנים, לדרורי יו"ר ארגון האוהדים (הזמני). נדליק עבורכם נר לכוחות וחוסן להמשך העונה. כולנו מלאי הערכה והאהבה לפועלכם - מאחוריכם תמיד בטוב ובפחות.

 

חג שמח ואדום עולה!!!

 

איש הדגל ברבעים: תכירו את גיא שחם

איש הדגל ברבעים: תכירו את גיא שחם

24/01/2020
צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

19/01/2020
עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

18/01/2020