חיזוק לסגל של ליובין: מייקל יאנג חתם בקבוצה, מחליף את טילמן הפצוע

הפאואר פורוורד האמריקאי(26 ,2.03) בוגר מכללת פיטסבורג שמגיע לגלבוע לאחר שנתיים בליגה הראשונה בצרפת ויחליף את טילמן הפצוע. ינחת כבר השבוע בארץ ויצטרף לאימוני הקבוצה. צילום: ויקיפדיה- מיק סטר

12/01/2020

ברוך הבא לגלבוע מייקל יאנג, הפ.פורוורד האמריקאי שחתם עד לסוף העונה, מצטרף לסגל של ליובין וינחת השבוע בארץ. בגלבוע ינסו להכניסו לעניינים במטרה לשלבו כבר בשבוע הבא במשחק מול נס ציונה בבית בגן נר.

יאנג כאמור יחליף את טילמן שנפצע בשבוע שעבר בכף רגלו בדקה הראשונה מול חולון , וייעדר בין 6-8 שבועות עד להחלמתו.
יאנג שחקן מגוון המשחק בעמדה מס' 4 ויכול בנוסף לשחק בעמדות נוספות על הפרקט, שיחק כאמור שנתיים בליגת הראשונה של צרפת במדי שולה שם העמיד ממוצעים של 19 נק' ו- 6 ריב' , ובמדי דיג'ון שם העמיד ממוצע של 11 נק' למשחק והוריד 5 ריב'.
יאנג, הינו בוגר מכללת פיסבורג במדיה קלע 19.6 נק' וקלט 6.9 ריב' למשחק, לאחר מכן שיחק תקופה קצרה באנ.בי.אי במדי וושינגטון ויזארד, ולאחר מכן עבר לשחק בליגת הפיתוח- G League. משם עבר לליגה בפוארטו ריקו, ומשם לליגה הצרפתית.

ליאור ליובין מאמן גלבוע/גליל על החתמתו של יאנג: "אין ספק שהפציע של ג'אסטין טילמן משאירה חלל, ואנחנו מקווים שמייק יאנג, שחקן מגוון ומוכשר ההשתלבות שלו בקבוצה תהיה חלקה ומהירה וכל הקבוצה תעזור לו להתחבר אלינו מהר, ואני בטוח שמייק עם האיכויות שלו כשחקן עם והאישיות שלו תקל על התהליך"
 

 

 

צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

צפו: בכורה מבטיחה למייקל יאנג בגן נר

19/01/2020
עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

עלו על הגאלי: ניצחון בית נוסף לגלבוע

18/01/2020
מבצרי הוא הגן נר שלי : קאמבק אדיר לחקלאים האדומים

מבצרי הוא הגן נר שלי : קאמבק אדיר לחקלאים האדומים

12/01/2020