מאמן חודש אוקטובר: ליאור ליובין

המאמן שחזר לליגת ווינר סל אחרי מספר שנות היעדרות הוביל את הפועל גלבוע/גליל למאזן מושלם בפתיחת הליגה: "הישג שמעיד על העבודה המשותפת של הצוות"

31/10/2019

ההפתעה הגדולה של החודש הראשון בליגת ווינר סל היא ללא ספק הפועל גלבוע/גליל. הקבוצה הצנועה מגן נר העמידה את אחד הסגלים הצעירים אי פעם ואחרי שלושה מחזורים היא עומדת על מאזן מושלם: 0:3. ליאור ליובין, שחזר לשמש כמאמן ראשי בליגת ווינר סל אחרי חמש שנים, קטף את המחמאות ונבחר על ידי פאנל העיתונאים למאמן חודש אוקטובר.

האדומים מהעמק מציגים בינתיים התקפה מרשימה עם 95.3 נקודות, 22.0 אסיסטים מול 12.0 איבודים בלבד ומדד 115.3 בממוצע – הכי גבוה בליגה. במחזור הראשון היא התנפלה על הפועל "אלטשולר שחם" באר שבע מהרגע הראשון והשיגה ניצחון מרשים ב-27 הפרש ומאז אספה שני ניצחונות בתום הארכה, בבית על הפועל "יונט" חולון ובחוץ על מכבי אשדוד.

ליובין יכול להיות מרוצה מכל רביעיית הזרים שלו עד כה: ג'סטין טילמן מוביל את הליגה כמעט בכל קטגוריה אפשרית, ג'ארמר גאלי עשה בקלות את הקפיצה מהליגה הלאומית וכבר ניצח לאדומים שני משחקים במאני טיים ואדגר סוסה וג'ארוויס ורנאדו נראים טוב מאוד בינתיים בקדנציה השנייה שלהם בארץ. יפתח זיו עדיין נאבק עם הקליעה אבל מראה מנהיגות ובגרות, עידו פליישר וגיל בני מוצאים את מקומם ברוטציה והקבוצה מצליחה למרות הפציעות של הקפטנים נתנאל ארצי שמתחיל לחזור לעצמו ויותם חנוכי שייעדר בחודש הקרוב.

"אני מודה מאוד על הבחירה", אמר ליובין, "כל הישג אישי מעיד על העבודה המשותפת של הצוות והתרומה של השחקנים. הבחירה היא בזכות המערכת והמועדון. תודה רבה לכולם".

יאניס ספרופולוס ממכבי "FOX" ת"א הגיע למקום השני במשאל העיתונאים. את המקום השלישי חלקו גיא גודס ממכבי ראשל"צ ועודד קטש מהפועל "בנק יהב" ירושלים.

מחבקים את הקהילה: לרגש את ילדי בתי הספר רימון ונר הגלבוע

מחבקים את הקהילה: לרגש את ילדי בתי הספר רימון ונר הגלבוע

14/12/2019
מכת קור בבירה: הפסד צורב להפועל ירושלים 88:74

מכת קור בבירה: הפסד צורב להפועל ירושלים 88:74

08/12/2019
שיחה עם אסף ורפאל שוורץ על כדורסל, חינוך וקהילה

שיחה עם אסף ורפאל שוורץ על כדורסל, חינוך וקהילה

04/12/2019