בשעה טובה: ליגת ווינר סל חוזרת!

הכדורסל הישראלי ישוב לפרקט בחודש הבא, לאחר שסוכם על מתווה להשלמת עונת 2019-2020. המשחקים יחודשו מהמחזור ה-22, משחק הגמר יתקיים בסוף יולי

08/05/2020  | חדשות

הכדורסל הישראלי חוזר! דירקטוריון מנהלת ליגת העל בכדורסל החליט על חזרת ליגת העל להשלמה ספורטיבית של עונת 2019-20 בלוחות הזמנים שאושרו על ידי משרד הבריאות. הליגה חוזרת מתוך ציפייה ובהנחה שהטוטו-ווינר ומשרד האוצר יפצו את הקבוצות על הנזקים שנגרמו להם.

בימים הקרובים יחלו הקבוצות בהכנות, כאשר עד ה-17 במאי ישובו השחקנים הזרים לישראל ולאחר מכן יצטרכו להיכנס לבידוד של שבועיים עד תחילת האימונים בראשית יוני. המשחקים יחודשו כעבור שלושה שבועות מאיפה שנפסקו: המחזור ה-22. לאחר מכן ישוחק סיבוב שלישי מקוצר (השיטה תיקבע בהמשך) ובסיומו יעפילו שמונה הראשונות לרבע גמר הפלייאוף, אשר יתקיים בשיטת הטוב משלושה משחקים. המנצחות יעלו לפיינל פור בו תיקבע האלופה בשבוע האחרון של יולי.

המשחקים יתקיימו באולמות הביתיים של הקבוצות, בשלב זה ועד הודעה חדשה ללא קהל כמובן. כל קבוצה תשחק שני משחקים בשבוע. כל מתווה החזרה (לוח המשחקים, העברות, לוח הזמנים) ייקבע על ידי יעדת מנהלת בימים הקרובים.

חיים אוחיון בעלי הקבוצה: "זאת שעתה היפה של מנהלת הליגה שידעה להתגבר על מחלוקות והבדלים לקחה אחריות ומובילה את החזרה למגרשים לטובת כל העוסקים בענף.ולתפארת מדינת ישראל  קדימה גלבוע".

ארצי פרטי, מנכ"ל הקבוצה: " שמחים ונרגשים על חזרתה של ליגת ווינר סל. גאים להיות חלוצי ענף הכדורסל והובלתו לשגרת חיים שפויה וחזרה למשחק שכל כך הרבה אהודי ואוהבי ספורט בכלל וכדורסל בפרט צמאים לחזרתו למגרשים . יש לו מעט משוכות שנצטרך לחלוף מעליהן ובשעות אלו אנו למדים את הנושא לעומקו ועומלים על חזרה מבוקרת שעומדת בכל הכללים ודרישות כל הגורמים הרלוונטים . בריאות לכולם".

 

 

 

 

 

 

 

צילום: מנהלת הליגה(אלן שיבר)

עשור לאליפות של גלבוע/גליל: בריאן רנדל נזכר ברגעים

עשור לאליפות של גלבוע/גליל: בריאן רנדל נזכר ברגעים

27/05/2020
גלבוע/גליל: הושלם הסגל – הפאור פורוורד מיטשל אקיל חתם בגלבוע

גלבוע/גליל: הושלם הסגל – הפאור פורוורד מיטשל אקיל חתם בגלבוע

26/05/2020
הוא חזר!!!

הוא חזר!!!

22/05/2020