חסר תקדים! לראשנה בארץ שמונה שחקני סגל בגלבוע/גליל בוגרי מועדון הנוער המקומי

עם חידוש ליגת העל בכדורסל, סגל הישראלים שמנה בין היתר 4 בוגרי מועדון הקפטן המשותף יותם חנוכי, בניה סרור, עמית ראובן ורון קופר, אליהם הצטרפו אייל ננקין, אביאל לוי, איתי מושקוביץ והגבוה המרשים גלעד לוי. שלושה משמונת שחקני הבית תושבי אותו ישוב בגלבוע- בית השיטה

08/06/2020  | חדשות

חוזרים לפרקט: עם החזרה של הפועל גלבוע/גליל לאולם הכדורסל בגן נר לקראת החזרה להתמודדויות בליגה, מועדון הכדורסל בגלבוע רשם נתון יוצא דופן בנוף הכדורסל הישראלי, לאחר שסגל שחקניו הרחב מונה כעת שמונה שחקני בית שצמחו במועדון הנוער המקומי גלבוע/מעיינות.
הסגל שמונה בין היתר את השחקנים המקומיים: הקפטן המשותף יותם חנוכי, בניה סרור, עמית ראובן, רון קופר, אליהם הצטרפו, אייל ננקין ואיתי מושקוביץ שחזרו מאליצור נתניה, ואביאל לוי מהפועל עפולה מהליגה הלאומית. אליהם הצטרף גם הגבוה הצעיר והמרשים גלעד לוי שמגיע  מאקדמיית הנוער של אסטודיאנטס הספרדית.

כאמור שמונת שחקני הבית הם בוגרי מועדון הנוער בגלבוע- גלבוע/מעיינות ששנים רבות מאמן מחנך ומכשיר שחקנים צעירים שחלקם אף מככבים בליגות הבכירות, די אם נזכיר חלק מיהם: חואקין שוכמן ששימש כקפטן הקבוצה מספר שנים,  מחליפו בתפקיד שחקן נבחרת ישראל יותם חנוכי, עוז בלייזר, זיו בן צבי, ועוד. אגב, נתון מעניין נוסף- שלושה מהשחקנים הצעירים הם תושבי אותו יישוב המשתייך להתיישבות הוותיקה- בית השיטה.
במועדון ששימש להם כחממה לא נשארו אדישים לנתון היוצא דופן הזה, כאשר לירן וינקור מנכ"ל מועדון גלבוע/מעיינות פרסם פוסט נרגש וזה לשונו: " גם בחלומות הכי ורודים שלנו לא ייחלנו לרגע ש-8 שחקנים של גלבוע מעיינות יהיו בסגל של גלבוע גליל. נכון, לא כולם ישחקו,אבל בזמן שכל האגודות האחרות מחתימות ישראלים מכלל הליגות ומעבר לים לליגה של אפטר קורונה באה גלבוע גליל וכל הישראלים שהיא מצרפת הם בוגרי המועדון! אז ותם, גלעד, רון, איתי, אייל, אביאל, בניה, ועמית- שתדעו שאנחנו גאים, גאים מאוד, מחזיקים לכם אצבעות וגם אם זה מסע של חודשיים בלבד, אנחנו בטוחים שאת המסע הזה אף אחד לא ישכח, ומבטיחים להמשיך אותו גם אחרי תם העונה הזו אתכם ועם בוגרים נוספים".

ארצי פרטי: מנכ"ל גלבוע/גליל: "בכל שנות קיומו של המועדון, תמיד הדגשנו שהמועדון שואב את כוחו מהקהילה, שמאחוריו מלבד עשרות אלפי האוהדים באזור ובכל הארץ, גם מועדון נוער גדול, מהמפוארים בארץ, שמחנך לספורט ולדרך ארץ, שמכשיר שחקנים לליגות הבכירות. מבחינתנו זוהו התגשמות של חלום, לשם אנחנו תמיד מכוונים, חיבור לקהילה ובית לכישרון של הגלבוע בכדורסל."
בקבוצה מציינים בהזדמנות זו כי  יערכו בקרוב שני משחקי אימון מול מכבי חיפה(12/6 – 13:40), ומול הפועל ירושלים(16/6 – 14:00). שני המשחקים ישודרו בטלויזיה.
ב- 21 החודש חזרת הליגה לפרקט תצא לדרך, כאשר גלבוע/גליל תתארח מול הקבוצה העירונית בנהריה בשעה 20:30

 

שלוש ולהתראות: גלבוע ניצחה גם באילת

שלוש ולהתראות: גלבוע ניצחה גם באילת

01/07/2020
מחזור 24: גלבוע/גליל נצחה את נהריה

מחזור 24: גלבוע/גליל נצחה את נהריה

29/06/2020
הטור של תמיר אסטרוגו: הליגה במוד קורונה – השבוע שהיה

הטור של תמיר אסטרוגו: הליגה במוד קורונה – השבוע שהיה

29/06/2020