עכשיו זה רשמי- הגארד המוכשר ג'ו תומאסון ממשיך לעונה נוספת

תומאסון שהצטרף לסגל לאחר פגרת הקורונה והיה שותף לריצה הנהדרת של גלבוע/גליל בסיבוב השלישי והעלייה לפלייאוף ולפיינלפור ימשיך בקבוצה גם בעונה הבאה. יצטרף לחבריו בגלבוע ביום רביעי הקרוב

23/08/2020  | חדשות

הפועל גלבוע גליל ממשיכה בהכנותיה לקראת העונה הבאה ושומרת על גרעין השחקנים הבכירים של הקבוצה, לאחר שהרכז המוביל יפתח זיו חתם ביום שישי האחרון לעונה נוספת בקבוצה, במועדון החקלאים האדומים החליטו להאריך את חוזהו של תומאסון לעונה נוספת, בכך הושלם מצבת סגל הזרים- שכולל בנוסף לתומאסון את פאטריק יאנג, אייזיאה קאזינס וקרי בלקשיר.

הגארד האמריקאי המצויין ג'ו תומאסון(1.93,27), שהצטרף בשליש האחרונה של העונה החולפת לסגל של ליובין לאחר פגרת הקורונה והיה שותף לעלייה לפלייאוף ולפיינל פור עם ממוצע של  32 דק למשחק ו- קלע 17 נק' למשחק כאשר במשחק הפלייאוף שיחק 30 דק' בממוצע וקלע 13.3נק' למש'.
ליאר ליובין מאמן גלבוע/גליל התייחס למימוש האופציה על תומאסון ואמר: "חשוב שג'ו נשאר איתנו, הוא התחבר והתאקלם בצורה נהדרת, מביא לנו המון תשוקה ותחרותיות והוא חלק מההמשכיות שאנו רוצים לייצר".
מהמועדון נמסר כי לאחר שהושלמה בניית הסגל, מתפנה כעת המועדון לשיווק המנויים בקרב האוהדים, שהציפו את מח' השיווק בפניות רבות בנושא.

 

הטור של תמיר אסטרוגו: "זה לא כל כך נעים לראות אולם סגור"

הטור של תמיר אסטרוגו: "זה לא כל כך נעים לראות אולם סגור"

25/09/2020
בשיניים: גלבוע/גליל שרדה מותחן ביתי

בשיניים: גלבוע/גליל שרדה מותחן ביתי

23/09/2020
אימון: גלבוע/גליל גברה על העולה החדשה

אימון: גלבוע/גליל גברה על העולה החדשה

14/09/2020