יו"ר "הסופורטרס" דרורי מסכם: למרות התסכול מהמרחק מהקבוצה הקורונה לא הצליחה לפגוע לנו בשמחה

31/08/2020  | חדשות

התבקשתי לשבת ולסכם את העונה החולפת, להירגע מהאמוציות שעדיין חולפות בראש מהרגעים המרגשים, ומהטלטלות, ומתחושת כמעט הקץ של המועדון- ובתחילת העונה,  ובהמשך לתחושת חוסר האונים של הקורונה ושתקפה אותנו התסכול בצפייה במסע המופלא של הקבוצה אל סיום קסום.
לא מושלם לגמרי אבל מה בקשנו? וגם קבלנו בגדול! תשוקה לכדורסל, מלחמה על הפרקט, אנרגיות ותחושת גאווה, ובעיקר תחושה שגם המגיפה העולמית האפוקליפטית משהו. לא עצרה את האינטראקציה של השחקנים עם האוהדים שהגיע לשיאה בתצוגת תכלית מרגשת של עידוד שנעשה מרחוק מול אולם הבית יום לפני הפיינלפור מול מכבי ת"א, עם שחקני הקבוצה שיצאו לצפות בנו ולשאוב מאתנו עידוד ממרפסת האולם בגן נר.

אני חקלאי
חקלאי בנשמה וגם באהדה

בעודי עובד בחממות... חשבתי לעצמי בחייאת- אפשר פשוט לסכם את העונה במשפט אחד: על תסריט כזה אף אחד בהוליווד לא חשב!!

כי מה היה לנו לפני שנה בדיוק? זוכרים שהיינו בטירוף לאחר הידיעה על  הכוונה לאבד את מי שנחשבו לנכס הכי גדול בגלבוע  הקפטן לב 8 שוכמן ,ומהמאמן שאימן אותנו בארבע שנים וחצי האחרונות אריאל בית הלחמי, ובנוסף לזה-  כזכור צל כבד שריחף מעל, איום סגירת הקבוצה בגלל בעיות תקציביות.

מדהים איזו עונה מטורפת עברנו אה?

אבל עברנו גם הקשיים האלה, פתחנו עונה, האוהדים ביחד עם עובד נור, ראש המועצה של הגלבוע הצילו את הקבוצה עם אמירה חזקה ונחרצת של  הקהילה: גלבוע גליל רצויה בגלבוע, והיא חלק בלתי נפרד מהקהילה, גלבוע גליל גאוות הגלבוע!


כנס חירום של אוהדים
כנס חירום של אוהדים

עונה שהבלתי נודע גדל לאחר שנפרדנו מחואקין ווהמאמן אריאל בית הלחמי וזה קצת הכניס עוד חששות
אז פתחנו עונה עם מאמן חדש ישן ליאור ליובין(הכי מעוטר עם הקבוצה אמרנו?), שני קפטנים חדשים שאחד מהם הוא שחקן בית צעיר- יותם חנוכי- אלוף אירופה.
שחקנים חדשים וצעירים(עוד אלופי אירופה וסגני אלופים- גיל בני ופליישר ונתנאל ארצי) שהעלו לנו את מפלס הסקרנות ונודה על האמת גם קצת דאגה, מתאימים לאופי של הקבוצה, יתחברו? ישחקו לפי הדי.אנ.איי שלנו?
(לא הקפטן נתנאל אותו כבר הכרנו טוב וידענו שהוא משלנו).

אירוע התרמה למען הקבוצה ב

אירוע התרמה למען הקבוצה ב"ללוס" חפציבה, עם ראש המועצה עובד נור, חיים אוחיון הבעלים, מנכ"ל הקבוצה ארצי פרטי  וראשי ארגון האוהדים עידו דרורי ותמיר אסטרוגו

לא נמעס להם: והעיתונאים בשלהם לא מוסיפים לנו עם הדאגות, עם כתבות התחזית השחרות שלהם שמכתירות אותנו כהרגלם בכל שנה כקבוצה יורדת ודאית.

האדרלנין באוויר - אולם גן גדוש באוהדים
האדרלנין באוויר - אולם הבית בגן נר גדוש באוהדים

נכון, אז לא הכול מובן מאליו ,תמיד נצטרך להוכיח שאנחנו חשובים לקהילה אבל יודעים מה הקטע הטוב בזה? שהקהילה היא הדבר הכי חשוב לגלבוע גליל ,יותר מהצלחה מקצועית, ההצלחה הכי גדולה שלנו זה החיבור אל הקהילה.
חזרה לתחילת העונה- פותחים עונה בליגה בניצחון מתוק על באר שבע עם סקור תלת ספרתי, מנצחים שם, ומפסידים בבית ולא שומרים על יציבות, ואז באה נפילה מדאיגה של 4 הפסדים רצופים שמעלה לנו שוב את מפלס הדאגה וזכרונות מעונה קודמת שכססנו ציפורניים עד שנעצרה המפולת, ולחזות בזה מהיציע זה מבעס את הנשמה האדומה שלי ושל חברי.
ואז התעשתות ואנחנו שוב עם סיכוי להתברג לפלייאוף!!!
לב גדול אמרנו?

ואז? באה הקורונה

ואז משום מקום באה הקורונה(מסין), אבל ידענו לעשות מהלימון לימונדה , סגל הזרים התחלף, הקבוצה עשתה ריצה מדהימה בסיבוב השלישי, אחרי הפסד כואב ומבעס לנהריה(בעיקר מכך שאין לנו האוהדים אפשרות לדחוף את השחקנים מהיציע), אבל שוב קמים ועושים ריצה מדהימה של 7 ניצחונות, וסדרה מרתקת מול חולון ואנחנו בפיינל פור.

למרות התסכול מהמרחק מהקבוצה, הקורונה לא הצליחה לפגוע לנו בשמחה, אני מודה, למרות הריצה הקסומה בסיבוב השלישי, הכי כואב לי שהקהל כמעט ולא יכול להיות חלק מהחזרה למגרשים, שכולה שייכת לבעלים של המועדון חיים אוחיון, שהתעקש להכניס לנו מעט שפיות ותקווה גם בכאוס הזה שנפל עלינו. תודה, לחיים על החזרת הכדורסל!

גם הקורונה לא תרחיק אותנו מהקבוצה!
מפגש מרחוק עם השיחקנים לעידוד לקראת הפיינלפור- "גם הקורונה לא תרחיק אותנו מהקבוצה!"

איזה טירוף!!!
שלשה של ווילבקין שניות לסיום שוב ושברה לי את הלב. בעיקר מזה שהאוהדים לא זכו להיות שם באולם בפיינל פור מול מכבי ת"א עם השחקנים (אני בטוח שמועלם היה שורק את הפאול הברור על יפתח זיו אם אתם אחי החקלאים האדומים יושבים על האוזן שלו מעודדים אותו לנשוף אוויר למשרוקית ).
פה הרגע להגיד תודה לסגל שגם מבעד למסך גרמו לנו הנאה וגאווה גדולה...

אנחנו מצידנו נתנו עם הלב את כל שיכולנו לקבוצה בעידן הקורונה.

רגע משמח לאוהדים שחזו בטלויזיה את הההעפלה לפיינל פור לאחא הניצחון על חולון בפלייאוף
רגע משמח לאוהדים שחזו בטלויזיה את הההעפלה לפיינל פור לאחא הניצחון על חולון בפלייאוף

אז הנה מתחילים מחדש, עם מעמד שונה. אני שמח שרוב הסגל נשאר- וזו אמירה ברורה! לשחק בגלבוע גליל זו זכות גדולה.

דיו גלבוע

 

הטור של תמיר אסטרוגו: "זה לא כל כך נעים לראות אולם סגור"

הטור של תמיר אסטרוגו: "זה לא כל כך נעים לראות אולם סגור"

25/09/2020
בשיניים: גלבוע/גליל שרדה מותחן ביתי

בשיניים: גלבוע/גליל שרדה מותחן ביתי

23/09/2020
אימון: גלבוע/גליל גברה על העולה החדשה

אימון: גלבוע/גליל גברה על העולה החדשה

14/09/2020