עכשיו זה רשמי , ברוך הבא לגלבוע גליל רמי הדר

מועדון גלבוע גליל יוצא לדרך, ומתחיל את הכנותיו לעונת 2022-23, ומי שידריך את הקבוצה יהיה רמי הדר המנוסה. צילום: מנהלת הליגה

05/07/2022  | חדשות
אמש (שני),לאחר העברת הבעלות על המועדון ממשפחת אוחיון לחברת גבעסול, החלו בקבוצה לעבוד במלוא המרץ לקראת העונה הקרובה עונת 2022-23, כאשר הסיכום עם רמי הדר לפני כשבועיים הפך כעת לחתימה רשמית והוא יאמן את הקבוצה בעונה הבאה. הסגל שעומד לרשותו של הדר עד כה כולל את בניה סרור, חן כלפון, אור קורנליוס, מייקל בריסקר, דניאל גואטה, סשה קילייה ג'ונס ורוני הארל.
הדר שעמד על הקווים של הפועל באר שבע בליגת העל במשך שתי עונות וחצי, אימן במהלך הקריירה הענפה שלו החל ממחלקות נוער, הליגה הארצית ובשנים האחרונות קבוצות בליגה הלאומית ובליגת העל.
מאמן גלבוע גליל רמי הדר: "שמח להצטרף למועדון מיוחד ובעל ערכים ודרך כגלבוע . אני מודה לבעלים ולהנהלה על האמון ומצפה לעונה מוצלחת ומהנה."
מנכ"ל גלבוע גליל התייחס להחתמתו של רמי הדר ואמר: "שמחים ונרגשים שמאמן בדמותו של רמי מגיע להצעיד את גלבוע גליל לשנים הבאות, רמי מביא עמו לחימה, עיקשות, נחישות ויחד עם רוח הגלבוע והדחיפה של הקהילה נכונים לנו ימים יפים יחד".
ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

15/08/2022
ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

11/08/2022
 עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

04/08/2022