סוגר מעגל: ברוך שובך לגלבוע גליל גוני יזרעאלי

סגירת מעגל מרגשת בגלבוע גליל, גוני יזרעאל, מי שזכה עם הקבוצה באליפות היסטורית חוזר למועדון וישמש כעוזרו של רמי הדר. יזרעאלי: מאוד מתרגש לחזור לגלבוע". פרטי" מביא עמו אישיות ייחודית, המון ידע, ניסיון רב..וחיבור מיוחד לגלבוע גליל". צילום: מנהלת הליגה

06/07/2022  | חדשות

בגלבוע גליל ממשיכים לעבוד במלוא המרץ, לאחר ההכרזה הרשמית על רמי הדר כמאמן נמשכת מלאכת השלמת פאזל סגל האימון, ומי שיעזור להדר על הקווים יהיה גוני יזרעאל, שסיים לפני עונה קריירה מפוארת במהלכה זכה בתארים אישיים ובשתי אליפויות כזכור בניהן האליפות ההיסטורית של גלבוע גליל בעונת 2009/10. יזרעאל, שנולד בעמק בגבת, מגיע לגלבוע מירושלים בה שימש עונה שעברה כעוזר מאמן עמה הגיע למעמד הגמר.

גוני יזרעאלי: "אני מאוד מתרגש לחזור לגלבוע, כשחקן היו לי 3 שנים נפלאות במדי הקבוצה, זהו סוג של סגירת מעגל בשבילי וחזרה הביתה, אני מודה לבעלים להנהלת הקבוצה ולרמי הדר על הבחירה בי ועל האמון בי כעוזר מאמן, מחכה כבר לפתיחת האימונים ולפגוש את הקהל הנהדר של הקבוצה".

מנכ"ל הקבוצה ארצי פרטי:  "
שמחים על חזרתו של גוני לגלבוע והצטרפותו לצוות האימון כעוזר מאמן ראשון. מביא עמו אישיות ייחודית, המון ידע, ניסיון רב כשחקן ברמות הכי גבוהות וכאמור חיבור מיוחד לגלבוע גליל. מאחלים בהצלחה לכולנו!".
במקביל להחתמות, יוצא המועדון במסר לאוהדים לאור מבול הפניות הרבות בנוגע לחידוש ורכישת מנויים, כי בקרוב יצא לדרך שיווק המנויים- פרטים יפורסמו באתר הקבוצה והמדיות החברתיות שלו.

 

ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

15/08/2022
ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

11/08/2022
 עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

04/08/2022