עולה כיתה: בוגר מחלקת הנוער ניב למפרט, עולה לבוגרים

הרכז ניב למפרט, בוגר גלבוע מעיינות, מצטרף למשפחת גלבוע גליל. למפרט חתם לשלוש עונות במועדון. מנכ"ל גלבוע גליל, פרטי: "זהו אך טבעי לחיבור בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת בגלבוע". צילום: באדיבות מועדון גלבוע מעיינות

14/07/2022  | חדשות

ניב למפרט, הרכז המצטיין של גלבוע מעיינות, לאחר עונה חלומית במדי קבוצת הנוער של המועדון אותה הוביל לשלושה תארים, אליפות התיכוניים, גביע המדינה, ואליפות הליגה, ואף נבחר ל- MVP של הליגה, מכוכבי נבחרת הנוער שחזרו לאחרונה ממשחקי ההכנה של הנבחרת בפולין, יהפוך לשחקן הבית של הקבוצה בשלוש העונות הקרובות.
מגלבוע גליל נמסר כי בהמשך לחזון המועדון, המשמש בין היתר בית ובמה לשחקנים ישראלים ופועל יוצא מכך בית לשחקניה של מועדון הנוער לכדורסל גלבוע מעיינות, הרכז המצטיין ניב למפרט מצטרף לרשימה ארוכה של שחקני נוער שהמשיכו במסלול הקריירה הטבעי שלהם ועלו לקבוצה הבוגרת כשחקני הבית בחוזה ארוך טווח.
שחקן הבית, ניב למפרט: "שמח מאוד ומרגיש לי טבעי להמשיך במועדון שהפך לבית עבורי בארבע שנים האחרונות, לא יכול לחכות להתחיל את העונה, ובטוח שנחווה רגעים מרגשים ביחד עם האוהדים והקהילה האדירה בגלבוע. יאללה גלבוע".
מנכ"ל גלבוע גליל, ארצי פרטי: "שמחים ונרגשים שניב בוגר מחלקת הנוער של גלבוע מעיינות בחר להצטרף למשפחת גלבוע גליל ולעשות את צעדיו הראשונים בקריירת הכדורסל המקצוענית במועדון, זהו אך טבעי לחיבור בין מחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת בגלבוע".
 

 

ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

15/08/2022
ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

11/08/2022
 עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

04/08/2022