לקראת השלמת סגל הזרים: הגארד ראשארד אודומס חתם בקבוצה

אודומס(25,198), גארד מגוון וקשוח, מגיע לגלבוע מפורטוגל מקבוצת פורטו, ומצטרף לסגל הזרים הכולל את ג'וש פרקינס, ג'אסטין גורהם ופייטון וויליס. רמי הדר: מדובר בשחקן איכותי שיביא לקבוצה מימד של קשיחות ונסיון". צילום: באדיבות אתר FC פורטו

01/08/2022  | חדשות

ברוך הבא לגלבוע גליל ראשראד אודומס. הולכת ונשלמת עבודת בניית הסגל של רמי הדר. הגארד המגוון והפיזי אודומס, בוגר מכללת אוקלהומה חתם בקבוצה לשנתיים. אודומס שיחק בשבדיה ופינלנד כאשר בעונתו האחרונה שיחק במדי פורטו במדיה גם צבר ניסיון בליגה האירופית היורופקאפ.
אודומס, הניחן ביכולות הגנתיות ומשחק בתשוקה רבה על הפרקט, קלע בליגה האירופית ממוצע של 13.8 נק' ו- 6 ריב' למש', כאשר בליגה הסדירה קלע  נק' 11.7 ו- 6 ריב'  למשחק.
הסגל של הדר כולל עד כה, את שחקני הבית בניה סרור, דניאל גואטה וניב למפרט, צוף בן משה, עמית זיס ומירון רוינה, וכאמור את ארבעת הזרים וויליס, פרקינס, גורהם, ואודומס.

רמי הדר: "אני מברך את רשארד על הצטרפותו למשפחת הגלבוע . מדובר בשחקן איכותי שיביא לקבוצה מימד של קשיחות וניסיון".

בהמשך להכנות לקראת פתיחת העונה, השבוע הואצו עבודות השיפוצים ושדרוג האולם, שיפוץ פרקט המגרש, ושיפוץ חדרי המלתחות והעבודה של הסגל הרפואי, כאשר שחקניה הזרים של הקבוצה צפויים לנחות בסביבות ה- 18 באוגוסט לקראת פתיחת האימונים ב-23 לאוגוסט.

 

ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

ממשיכים להתחזק: ג'וש פאטון חתם בקבוצה

15/08/2022
ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

ממשיך איתנו: לונדון פרנטס חתם לשנתיים נוספות

11/08/2022
 עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

עולה לצפון: הרכז הצעיר יובל שניידרמן מגיע לגלבוע

04/08/2022