בן אלון חוזר לעתיד: כמה זיכרונות..לו יהי

אך...איזה כיף לחזור!!!...לאווירה , למזנון המפנק בהיכל ולכוס הקפה וללחמנייה עם הנקניקייה שבכניסה שאף פעם לא הבנתי על חשבון מי זה

20/11/2020  | חדשות

איזו סופה, רק שלא אתקרר שוב.

לובש את מעיל הדובון הכחול המרופט, אני כבר לא זוכר מי הגיע לפני מי – אני או הדובון.

סוגר את הדלת  עולה על ה"כלי" ויוצא לכיוון ההיכל.

מתקיים הערב משחק ליגה והוזמנתי ע"י הקבוצה לקבל זר במחצית בטקס המסורתי לוותיקים.

כמה שנים שאני עם הגלבוע...עשרות שנים. לעיתים זה מרגיש אפילו יותר.

הרוח מכה בפני והמעט שנשאר משערי הדליל מתפזר ברוח - חבל שלא התקנתי ווישר ב"כלי שלי".

מחנה הכי קרוב שרק אפשר לכניסה, צמוד לקופה, מקווה שלא יירטבו לי הגרביים ושוב אחטוף קורונה.

אך...איזה כיף לחזור!!!...לאווירה , למזנון המפנק בהיכל ולכוס הקפה וללחמנייה עם הנקניקייה שבכניסה שאף פעם לא הבנתי על חשבון מי זה.

אותם פרצופים בכל מקום וגם כמה פרצופים חדשים פה ושם - מעניין אם עברנו את רף ה 70 האוהדים  השנה - קראנו לזה פעם "סופורטרס".

אין ספק בכלל שאכן גדלנו בשנים האחרונות, שמעתי שאנחנו אפילו מצליחים להוציא מיניבוס על חשבון המועצה לכל משחק...אתם קולטים?? מיניבוס שלם!!!

מי יכול לשכוח את תמיר עם הגבות והקרחת הקטנה מאחורה צועק את תחנות איסוף באוטובוס הצהוב בדרך לעוד משחק חוץ.

אני זוכר שהיו ימים שהמדיה רעדה. רק היית רושם "ראש המועצה יותם חנוכי", הייתה מתחילה "חפירה" רצינית ברשת החברתית.

כשחנוכי ("המלך") קרא לנו אנחנו באנו בריצה – התחייבנו האוהדים לעזור למועצה ששוב נכנסה לקשיים ולהביא 15 מיליון שקל. 15 מיליון, קולטים? אתם יודעים כמה כסף זה היה אז? מזל שעברנו למטבע האזורי שנקרא על שם הפנינה הקולינרית בגן-נר, "הוט פיצה" שקיבלה השנה את הכוכב מישלין השלישי שלה - זה מדהים איך היום יש מטבע עצמאי לכל מועצה.

לצערי כנראה ששוב התחייבנו בפני ראש המועצה על משהו שאנחנו לא מסוגלים לעשות (יש לי תחושה שגם ראשי המועצה כבר מבינים את זה) - עד היום שמים לי מדי פעם על הדלת מכתבים שיעקלו לי את המקרר הטלוויזיה ואפילו את ה"כלי" שלי (למי שלא הבין עד עכשיו ה"כלי" זו הקולנועית שלי ולא שום דבר אחר...חחח).

מזמן החלפתי את צעקות האוהדים בכיסא נוח ליד ה VIP . עכשיו כבר יש נוער איכותי  אחר שעומד ביציע הקטן עם הציור טרקטור של נחשון על הקיר –  הלובר בפאריז רצה לקנות את הציור אבל כמובן שלא הסכמנו.

כמה זיכרונות...

איך 10 שנים ראינו את המשחקים בזום בגלל הקורונה (לפני שהחיסון הישראלי הגיע והציל את העולם) וכשמישהו כבר הצליח להסתנן ליציע ארצי פרטי (המנכ"ל המפחיד עם הכובע) מיד שם אותו לנגב את הפארקט.

מי יכול לשכוח את אסתרק'ה, איך בכל מחצית הייתה מפזזת על הפרקט מרעיפה שבחים לכל עבר בקול בוטח ועם כרטיסיה ביד.

אסתרק'ה...איזה נכס!!! - פעם בקופה ופעם עם הדוברות ופעם עם המנהלת – לא נחה לרגע.

היום תורי ומסתבר שאסתרק'ה כבר לא מגיעה (היא עברה לנהל את הלישכה של מנהלת איזור התעשייה בגלבוע, יש איזו נערה ,שבעצם כבר לא כל כך צעירה אבל לדעתי רקדה במעודדות של הגלבוע כשהייתי אוהד. ואולי לא... הכל כבר מתבלבל לי..."זקן" כבר אמרתי?

היה טקס נחמד (אפילו מאוד), רק שהיה לי מוזר. כשהרמתי את המבט אל היציע שלנו ראיתי איש נמוך קומה נשען על מקל, שרירי במעט, עם גופיה אדומה דהויה וזקן ארוך לבן. מסביבו קפצו נערים עם תופים מצלתיים ומשולש.

זה דרורי עידן???...חשבתי שהוא שוב התפטר מלהיות היו"ר (הזמני) של ארגון האוהדים והפעם הוא באמת קיים (ולא כמו ב 37 ההתפטרויות האחרונות שלו).

טוב, כדאי שאחזור הביתה, גם ככה אנחנו מובילים כבר 40 יתרון על מכבי (נראה לי ששוב נזכה באליפות) וחוצמזה נראה לי שנרטבו לי הגרביים ואני מנוזל ומדמיין את דרורי.

יאללה נעלה על ה"כלי" וניסע הביתה בפול גז, עוד מעט גם מתחיל פרק של ה"שוכמנים" ואין מצב שאני מפספס את זה - מזל שהפעם אנחנו בירידה.

 

 

 

 

מייקל בריסקר – רוצה להוביל

מייקל בריסקר – רוצה להוביל

05/12/2021
גלבוע הפסידה לנס ציונה 89:78

גלבוע הפסידה לנס ציונה 89:78

21/11/2021
הערב: גלבוע מארחת את נס ציונה בגן נר

הערב: גלבוע מארחת את נס ציונה בגן נר

20/11/2021