החלטות דירקטוריון המנהלת בנוגע למצב

במידה שלא תהיה רגיעה, קבוצות ליגת ווינר סל יעברו לבועה באילת ביום רביעי. על כל זר שיעזוב, קבוצה תוכל להחתים מחליף מקבוצה מהלאומית שסיימה לשחק

16/05/2021  | חדשות

בישיבת דירקטוריון מנהלת הליגה שהתקיימה הבוקר (שלישי), הוחלט כי מנהלת הליגה תתכנס ביום שלישי מיד לאחר החג לדיון הערכת מצב. במידה שלא תהיה רגיעה, יעברו קבוצות ליגת ווינר סל לאילת ביום רביעי הקרוב ויתחילו בבועת משחקים ביום חמישי למחרת.

בנוסף, הוחלט כי החל מהיום, על כל זר שעזב או יעזוב, קבוצה תוכל להחתים זר או ישראלי במקומו ובתנאי שלא שיחק בליגת ווינר סל בקבוצה אחרת אחרי התאריך 5.5. שחקן שיירשם יבוא על חשבון זר שייגרע מהסגל. שחקן שייגרע לא יוכל לחזור לשחק העונה בליגת ווינר סל. קבוצה לא תוכל להחתים שחקן נוסף במידה ואף זר שלה לא עזב.

לגבי שחקנים פעילים מהליגה הלאומית, ניתן להחתים רק שחקנים שסיימו את העונה. ניתן יהיה להחתים שחקנים עד יום לפני תחילת סדרות חצי גמר הפלייאוף.

בנושא העולות והיורדות מליגת ווינר סל בעונת המשחקים הנוכחית, הוחלט כי בסיום העונה הנוכחית תרד קבוצה אחת בלבד על מנת לשמור על ערך הספורטיביות. המשמעות היא, שבעונה הבאה ייתכן וישחקו 14 קבוצות בליגת ווינר סל.

 

צפו: מצעד המהלכים של פלייאוף 2021

צפו: מצעד המהלכים של פלייאוף 2021

22/06/2021
הטור של תמיר אסטרוגו: הגיבורים שלי

הטור של תמיר אסטרוגו: הגיבורים שלי

18/06/2021
צפו: הטופ 10 של סדרת גמר הפלייאוף

צפו: הטופ 10 של סדרת גמר הפלייאוף

18/06/2021