"גלבוע מגדלת את הדור הבא בכדורסל"

אבישי גורדון סיכם את העונה של הפועל גלבוע/גליל: "גאה בדרך ובהתקדמות של השחקנים". יפתח זיו: "מרגיש בשל לעשות קפיצת מדרגה" (צילום: לירון מולדובן)

18/06/2021  | חדשות

בעונה שעברה, הפועל גלבוע/גליל חזרה לפיינל פור אחרי תשע שנים. העונה, היא שבה למעמד הגמר לראשונה מזה עשור. ובעונה הבאה? החבורה מגן נר סיימה הערב (חמישי) עונה היסטורית כסגנית האלופה, לאחר הפסד 73:67 למכבי "Playtika" ת"א במשחק השלישי והמכריע של סדרת גמר הפלייאוף. האדומים כמעט מחקו פיגור של 22 נקודות במחצית השנייה, אך נוצחו לבסוף על אף קאמבק מרשים.

"קודם כל, אני יכול להגיד במאה אחוזים שאני גאה בדרך ובחזון של חיים אוחיון, איש מיוחד שאני רוצה לומר לו תודה על הצ'אנס שנתן לי", אמר אבישי גורדון, "זה ממשיך אל ראש המועצה עובד נור, מנכ"ל הקבוצה ארצי פרטי, גיא קפלן שעשה עבודה מדהימה וכל הצוות המקצועי. זאת משפחה אחת שלמה. הקהל גדל ממשחק למשחק ודחף אותנו כל הזמן. אני גאה מאוד בדרך ובהתקדמות של השחקנים, באופי, במחויבות, באהבה והתשוקה שלהם למשחק. הרבה שחקנים יתקדמו לקבוצות יותר גדולות וזה היופי של המקום הזה, מקום מיוחד שמגדל את הדור הבא של הכדורסל. זו להיות פה. הייתה עונה מיוחדת שנזכור לעוד הרבה שנים".


גורדון. "גאה בדרך ובחזון" (צילום: לירון מולדובן)

"עברנו המון כדי להיות פה", הוסיף ג'ו תומאסון, "הייתה לנו עונה מדהימה. לפעמים אתה מצליח ולפעמים לא, נתתי את כל מה שיש לי ובגלל זה אני מאוכזב. מה שעשינו השנה ייזכר פה עוד הרבה זמן. אני מאוכזב שהפסדנו אבל גאה בדרך שעשינו. אין לנו במה להתבייש כי הפסדנו לקבוצה מצוינת".

"אני מרגיש בשל לעשות את קפיצת המדרגה ולעבור למועדון שמשחק בשתי מסגרות", אמר יפתח זיו, שרמז על היעד הבא: "יכול להיות שאצטרך ללמוד עוד שפה לקראת העונה הקרובה. זכינו למחמאות על העונה שעשינו וזה אולי נחמד, אבל מה שרצינו זה את האליפות ולצערי זה לא קרה. אני רוצה להודות לכל מי שנמצא פה בגלבוע, על השקט שהם נתנו לי".


האדומים מגן נר הסתפקו במקום השני (צילום: לירון מולדובן)

פרידה מחיים, אביר הכדורסל הישראלי

פרידה מחיים, אביר הכדורסל הישראלי

02/07/2021
חיים אוחיון הלך לעולמו בגיל 59

חיים אוחיון הלך לעולמו בגיל 59

29/06/2021
צפו: מצעד המהלכים של פלייאוף 2021

צפו: מצעד המהלכים של פלייאוף 2021

22/06/2021