הטור של תמיר אסטרוגו: הגיבורים שלי

זהו...נגמר...הסתיים...פיניטו... - העונה התחילה את דרכה לשקוע לתוך מעמקי הזיכרון - וואו, ואיזה זיכרון זה יהיה!!!

18/06/2021  | חדשות

אני יושב וכותב את הטור הזה של הסיומעונה אחרי שהשלמתי שעות שינה של חודש - חודש לא פחות ממטורף. עוד ייקח זמן לעכל את מה שהיה לנו פה – רצף משחקים לא נורמלי של אחרי ה"שומר חומות", ניצחונות מזהירים, רגעי מתח שהגוף רעד, סלי קלאץ' מדהימים, מופעי עידוד שכמותם לא נראו מעולם בגן-נר...וגמר. גמר שכל-כך רצינו אבל מהעבר השני עמדו הניסיון והעומק לקחת לנו את הבונוס האחרון לעונה מושלמת.

אבל אתם יודעים איך אומרים, "השלמות האמיתית אינה טמונה במה שיש לך – אלא במה שאתה."

ואנחנו?...אנחנו לא פחות מגיבורים. כן, כן גיבורים. כולנו גיבורים על באמת (נשבע לכם שלכמה פה ראיתי גלימה מתנוססת מאחורה).

אז קבלו את שלושת המקומות הראשונים ברשימת הגיבורים (הארוכה) שלי לעונה הזאת – רשימה מלאה תינתן בפרטי לכל דורש...חחחח.

מי שמנהל פה את העניינים

הבעלים חיים אוחיון, ועובד נור ראש המועצה, וארצי פרטי המנכ"ל, ועוד הרבה אנשים (ונשים) שמרכיבים את המעטפת שנותנת לשחקנים את השקט והתשתית להצליח, ולנו האוהדים מאפשרים לקחת חלק בחוויה הזאת. הם כולם עשו העונה עבודה לא פחות ממדהימה.

הרשיתי לעצמי לרכז עבור כולנו כמה מהאתגרים האדירים שהיו לאורך הדרך - אתגרים ברמות שלא הכרנו.

לנהל קבוצה בזמן קורונה וסגרים שבכלל לא בטוח שמשחקים, להחזיר את הקהל (המחוסן והמחלים) ששנה לא ראה משחק מהיציע עם אופרציה בלתי אפשרית, להחליף מאמן באמצע הדרך וללא התרעה, לדאוג שהעסק לא יתפרק בזמן "שומר החומות", הרגעים הקשים של התאונה של דניאל ששון, לפוצץ את האולם בגן-נר בחצי הגמר ובגמר, להתמודד עם כל "הנשמות הטהורות" שרצו בכישלוננו בכל סיפור הפסקת החשמל ולהכין במבצע הירואי את האולם בגן-נר לארח את חולון למשחק חוזר (הוי, זו הייתה נקמה ספורטיבית מתוקה כל-כך), ולקינוח להביא המונים לת"א (פעמיים באותו שבוע!!!).

בשם האוהדים – "תודה, תודה, תודה."

 

ג'ו, קרי, אייזיה, ג'היבה

אנשים יקרים. יצא לי הזכות לארח אתכם ולהכיר אתכם מקרוב. מעולם לא הייתה לנו כאן חבורה צנועה, חיובית, מלוכדת ומחויבת כמותכם.

ג'ו עם המשפחה המקסימה. שאוהב יין לבן ומתוק ועוף ותפוחי אדמה, שגילה את נפלאות תה עלי הלואיזה וכבר חושב אם אפשר לגדל את זה אצלו בבית בארה"ב. האיש שלקח קשה את ההפסד בפיינל פור לפני שנה וחזר בקיץ עם הווינריות שלו להשלים את המשימה. אדם מרשים שמלא בהכרת תודה למועדון ולאוהדים.

קרי שנכנס ללב עם החיוך הקטן ושמקבל הכל באהבה. "אני לא מצחיק כמו זאק לידיי..." הוא אמר לי פעם בביישנות על החבר שלו מהקולג'. אמרתי לו שזה אולי נכון אבל שהוא יהיה שחקן יורוליג כמו זאק שלנו. קרי כמובן חייך בצניעות - הוא יהיה!

אייזיה שמדבר עברית ("יופי טופי") ורוצה כל הזמן ללמוד ולהכיר אותנו עוד. איש שתמיד שמח סביבו. בחור עם מוסר עבודה שלא רואים (כל בוקר ב 8:15 צעד במורד ההר לכיוון האולם להתאמן – כל בוקר !!!),

ג'היבה עם הספר והמילים. בעל האבחנות הדקות והמודעות העצמית למה שמגביל אותו, למה שמפחיד אותו, למה שעוצר אותו מלהתקדם ("הוא עצמו" לדבריו) – המון מזל טוב לחתונה עם רוז המדהימה בעוד שבוע.

חברים, העובדה שנשארתם  פה כשעפו טילים מסביב זה ממש-ממש לא מובן מאליו.

אתם חלק מהמשפחה הזאת לנצח - משפחת גלבוע-גליל. שתצליחו, ותפרצו, ותגביהו עוף ושתספרו בשבחנו בכל מקום - אוהבים אתכם.

אוהדים חדשים

שלום לכם אוהדים חדשים שגיליתם את גלבוע-גליל בעונה הזאת.

נכון שזאת חוויה גדולה מהחיים? נכון שאין דברים כאלה? שגלבוע גליל זה ממכר? שיש פה משהו נדיר?

אני רק שואל כי לפעמים אנחנו שנמצאים פה הרבה זמן כבר הספקנו לשכוח כמה הדבר הזה מיוחד ומרגש. אז המון תודה לכם שהזכרתם לנו את זה במהלך העונה.

עכשיו הזמן לגלות שעקבתי אחריכם לכל אורך הדרך וראיתי בכם המונים שלא באו רק בגלל ההצלחה. גיליתי ביניכם רבים שלא יעזבו כשיהיה קשה (ותאמינו לי יגיעו גם רגעים קשים בעתיד – ככה זה בתחום הזה של הכדור הכתום. כדי להצליח חייבים לעבור הרבה רגעים של כישלון ואכזבה...האמת לא רק בכדורסל).

עכשיו זה הזמן שלכם!!! -  קורא לכם להתחבר לקבוצות וואטסאפ, לפיסבוק, לאינסטגרם. לבוא למסיבת סיום, לעקוב אחרי ההכנות לעונה הבאה (עונת מלפפונים זה כיף – אומר את זה באחריות). רוצו כמובן לרכוש מינויים כשיתאפשר.

והכי חשוב תמשיכו להתחבר לרוח שיש בה בגלבוע-גליל – צניעות, עבודה קשה ואהבה ללא תנאי.

עד כאן משפחה יקרה שלי הסיכום של העונה המרגשת והמאתגרת שעברנו ביחד.

שננוח טוב-טוב, שניפגש בקרוב.

דיו גלבוע !!!!!

 

ומילה אחרונה באמת לדניאל ומשפחתו – מייחלים ומתפללים לרגע שנוכל לראות אותו שוב איתנו על הפארקט. אוהבים המון.

פרידה מחיים, אביר הכדורסל הישראלי

פרידה מחיים, אביר הכדורסל הישראלי

02/07/2021
חיים אוחיון הלך לעולמו בגיל 59

חיים אוחיון הלך לעולמו בגיל 59

29/06/2021
צפו: מצעד המהלכים של פלייאוף 2021

צפו: מצעד המהלכים של פלייאוף 2021

22/06/2021