עולה לבוגרים! דור העתיד חתם במועדון

נבו זומרפלד(1.93,18) שחקן הנוער של מועדון הגלבוע/מעיינות ונבחרת ישראל עולה מדרגה לבוגרים.

13/08/2021  | חדשות

נמשכת מלאכת השלמת הסגל בגלבוע, הכישרון בעמדת הרכז, שחקן הבית נבו זומרפלד, ששיחק במדי הנוער של מועדון גלבוע/מעיינות ובוגר האקדמיה של המועדון, יעשה את צעדיו הראשונים כשחקן מקצועי במדי הקבוצה הבוגרת גלבוע/מעיינות.

כאמור זומרפלד, שחקן בית מצטרף לשורה ארוכה של שחקני גלבוע/מעיינות שממשיכים את דרכם המקצועית באופן טבעי בקבוצה הבוגרת גלבוע/גליל, חנוכי, בניה סרור ועוד' בהמשך לדנ"א של הקבוצה – בית מטפח לשחקנים מוכשרים ממועדון גלבוע/מעיינות  ובית לשחקן הישראלי הצעיר.

זומרפלד זכה לאחרונה כקפטן עם שלושת חבריו למועדון הנוער גלבוע/מעיינות בגביע האליפות של טורניר הצ'לנג'ר ביוון.
זומרפלד לאחר הצטרפותו לגלבוע/גליל: "אני שמח ונרגש להתחיל את קריירת הבוגרים שלי במועדון שנתן לי בית בשנים האחרונות. מצפה להתחיל ולפגוש את כל האוהדים והקבוצה ומאחל שתיהיה עונה טובה. דיו גלבוע?"

.לירן וינקור, מנכ"ל מועדון הנוער גלבוע/מעיינות: "מאושרים ושמחים מאוד שבוגר המועדון שלנו וקפטן נבחרת הנוער בקיץ זה נשאר בבית במקומו הטבעי. נבו הוא הכי גלבוע מעיינות שיש ואין ראוי ממנו ללבוש את החולצה של גלבוע גליל. גלבוע מעיינות וגלבוע גליל זה המקום הנכון ביותר להתפתח כשחקנים ונעשה הכל שגם נבו יהיה אחד מאלה שיעשה את הפריצה בעולם הבוגרים בבית שלו."

מנכ"ל גלבוע/גליל ארצי פרטי: " שמחים שנבו בחר במשפחת גלבוע גליל להיות לו בית לשנים הבאות ולעשות את צעדיו הראשונים כשחקן מקצוען בכדורסל הישראלי.בטוחים כי נכונות לנו שנים מוצלחות יחדיו."

 

הכנה: גלבוע גליל הפסידה לג.עליון בתוצאה 75:70

הכנה: גלבוע גליל הפסידה לג.עליון בתוצאה 75:70

23/09/2021
גלבוע הפסידה לירושלים שעלתה לחצי גמר גביע ווינר סל

גלבוע הפסידה לירושלים שעלתה לחצי גמר גביע ווינר סל

19/09/2021
הערב: גלבוע וי-ם פותחות את רבע הגמר

הערב: גלבוע וי-ם פותחות את רבע הגמר

17/09/2021