הטור המרגש של תמיר אסטרוגו: לא עוד עונה

הי, הי...לונג טיים... אז מה אתם עושים בימים אלה אוהדי גלבוע-גליל היקרים?

13/08/2021  | חדשות

לא עוד עונה

הי, הי...לונג טיים...

אז מה אתם עושים בימים אלה אוהדי גלבוע-גליל היקרים?

נופשים?

מתמזגנים?

מתכוננים לחזרה ללימודים? לחגים? לסגרים?

 

מה שאתם לא עושים עכשיו אפשר להגיד שקיץ כזה לא היה לכם – מטלטל, מסעיר, מלא סימני שאלה.

עברנו הרבה בחודשיים האחרונים...פליאוף מרגש, התאונה הטרגית של דניאל ששון, הפסקת החשמל והמשחק החוזר מול חולון, גמר מותח של 'כמעט', פטירתו המפתיעה והעצובה כל-כך של חיים אוחיון, ההודעה על סגירת הקבוצה וכמה שעות אחר-כך על פתיחתה, התחלואה שחזרה.

מנסים כולנו לעסוק בחיובי רגע לפני שהקיץ מסתיים – בניית סגל חדש לגמרי לעונה, אתגר בדמות מסגרת אירופית, מבנה בעלות חדש לקבוצה, רכישת מינויים – מנסים להביט קדימה ולהשאיר את המועקה מאחור.

 

אז בואו ננסה לתת קווים לדמותה של גלבוע-גליל המתחדשת כפי שמסתמנת עד כה.

  • מאמן: אחרי 4 שנים מאחורי הקלעים גיא קפלן עובר לקדמת הבמה. כולנו מכירים את האיכות שהוא מביא ובטוחים ביכולת שלו להיות בפרונט ולהוביל אותנו לעונה מרגשת.

בהצלחה קאואץ קפלן!!!

  • שחקנים מקומיים: הקו נמשך. נותנים במה לשחקנים של מועדון הנוער להתבטא ואף להוביל. זו צריכה להיות עונת הפריצה של חנוכי, עוד עונת התקדמות של בניה סרור, עונה שגם בה יעלה שחקן מהנוער לאתגר הבוגרים.
  • שחקנים חדשים: מתקבצים ובאים מקבוצות הליגה ומארה"ב. כולם בתחילת דרכם. רוצים לפרוץ קדימה בקריירה ולהגיע דרכנו הכי רחוק שאפשר. מגיעים רעבים להצלחה. מגיעים חדורי מוטיבציה וחדור מטרה. ועוד רגע נצטרך כולנו לתת כתף לחבר אותם לגלבוע ולקהילה. וזו חברים משימה של כולנו (כמו כל עונה) – לארח, להאכיל, להקשיב, לעזור, לעודד.

ברור שנצליח.

  • בעלים חדשים: אחרי סאגה לא פשוטה שרובנו נחשפנו אליה רק בשלבים האחרונים יש לנו מבנה בעלות חדש המשלב בין משפחת אוחיון לחברת גבעסול.

הפרטים פחות חשובים. מה שחשוב הוא המסר שיוצא מהשילוב הזה – כמו שחיים תמיד היה אומר, "אנחנו נשארים אנחנו". כלומר גלבוע-גליל ממשיכה באותו החזון. ממשיכה לשלב יד עם המועצה האזורית ועם הקהילה לטובת הגלבוע והאזור כולו. ממשיכה באותו קו של כדורסל צעיר ונלהב. ממשיכה לעשות מהלב.

 

עד כאן הפעם חברים שלי. יש הרבה למה לצפות מהעונה הקרובה – לתחושתי זו לא תהיה עוד עונה. יש הרגשה של מיוחדות באוויר.

אני מחכה בקוצר רוח ובהרבה התרגשות לראות את הסגל המלא שהצוות הרכיב לנו. ועוד יותר מחכה כבר לפגוש את כולם (עם מסכות כמובן) באימון פתיחת העונה.

ולא פחות חשוב מצפה לטקס ההוקרה באחד המשחקים שנעשה לכבודו של חיים זכרונו לברכה על כל מה שנתן לנו בטובו – מצטער כבר יש לי דמעות בעיניים רק מהמחשבה על זה.

דיו גלבוע ואדום עולה.

 

הכנה: גלבוע גליל הפסידה לג.עליון בתוצאה 75:70

הכנה: גלבוע גליל הפסידה לג.עליון בתוצאה 75:70

23/09/2021
גלבוע הפסידה לירושלים שעלתה לחצי גמר גביע ווינר סל

גלבוע הפסידה לירושלים שעלתה לחצי גמר גביע ווינר סל

19/09/2021
הערב: גלבוע וי-ם פותחות את רבע הגמר

הערב: גלבוע וי-ם פותחות את רבע הגמר

17/09/2021