הסיקור של חגי פלק: פותחים סיבוב שני

למרות שאיבדה סיכוי ממשי להעפיל לשלב הבא, גלבוע גליל תרצה לסיים את המסע האירופי בצורה מכובדת ולמנף את הניצחונות בליגה להופעה יותר טובה בחלק השני של הבית המוקדם. רג'יו אמיליה תגיע השבוע לגן נר בהרכב קצת חסר ולאחר הפסד בליגה. מאת חגי פלק – יועץ תקשורת עצמאי ומאמן מנטלי לספורטאים

02/11/2021  | חדשות
גלבוע/גליל תגיע ביום רביעי למפגש מול רג'יו אמיליה, הפעם לאחר ניצחון ולא לאחר הפסד בזירה המקומית תוך הצגת יכולת משכנעת בהתקפה כפי שהראתה מול מכבי ת"א, וסרגוסה במשחק ההפסד הביתי במפעל האירופאי.
מנגד היכולת ההגנתית בשלושת המשחקים האחרונים בהחלט טעונה שיפור, ובגלבוע יודעים שלמרות הצטרפותו של דרק קוק עם בכורה טובה והמון מחויבות משני צדי המגרש, הדרך להגעה למטרות שהציב הצוות המקצועי מבחינת ההתקדמות האישית והקבוצתית עדיין רחוקה, רבה ובעיקר מאתגרת.
 
 בגלבוע יכולים לקחת בהחלט את המשחק הטוב של קוק, הארל היציב, השיפור בקבלת ההחלטות של פ ביורופקאפ ראנטס במחצית השנייה, והאחריות הלא מעטה שלקחו בחלק מהמשחק בריסקר, מעיין וחנוכי. מנגד אור קורנליוס שמאד רוצה לחזור ליכולת שבה פתח את העונה, ינסה לחזור לאט לעניינים. קשה שלא להתעלם מהיכולת של סשה קיליה ג'ונס שמשתפר התקפית.
 
האיטלקים יגיעו למשחק בהרכב חסר ללא הקפטן אנדראה צ'ינצ'יריני וללא עוזר המאמן שנשארו בארצם עקב קורונה. אתמול הפסידה הקבוצה באולמה הביתי לקרמונה החלשה 64:58. רק בראיינט קרופורד אקס גלבוע עם 11 נק', ולאונרדו קנדי עם 10 הפגינו נוכחות שמה שבלט בהפסד של האיטלקים היה האחוזים הנמוכים מחוץ לקשת (28%) כאשר בגלבוע ינסו לגרום לאיטלקים להמשיך לזרוק מחוץ לקשת בתקווה שהאחוזים האלו יישארו, ולא להגיע לצבע כפי שאילת, סרגוסה וסראטוב שניצלה את ההרכב החסר עשו לחבורה של קפלן. 
 
מייקל בריסקר – רוצה להוביל

מייקל בריסקר – רוצה להוביל

05/12/2021
גלבוע הפסידה לנס ציונה 89:78

גלבוע הפסידה לנס ציונה 89:78

21/11/2021
הערב: גלבוע מארחת את נס ציונה בגן נר

הערב: גלבוע מארחת את נס ציונה בגן נר

20/11/2021