גלבוע הפסידה לנס ציונה 89:78

למרות שהיה נדמה שגלבוע מתקרבת ומצמקת את ההפרש נס ציונה שנטלה את ההובלה החל מהרבע הראשון השכילה לפתוח שוב פער ולנצח את המשחק. יוצאים לפגרת הנבחרת..

21/11/2021  | חדשות

גלבוע קיוותה הערב לצאת לפגרה הנבחרת עם מאזן חיובי מול ליאור ליובין ונס ציונה. גלבוע פתחה רע את המשחק, נס ציונה יצרה ריצה שהעלתה אותה ליתרון דו ספרתי, גלבוע הצליחה לרדת להפסקת הרבע  בפיגור של 8 נק'. עד לרבע השלישי גלבוע הצליחה לקזז מההפרש  ואף להשוות אבל שחקניו של קפלן לא הצליחו לייצר ממנטום שיהפוך את התוצאה. גלבוע ניסתה לעשות קאמבק ברבע השלישי אבל ללא הצלחה וכך גם ברבע הרבע.

מהלך המשחק

גלבוע פתחה בחמישייה עם לונדון פראנטס, אור קורנליוס, רוני הארל, סשה קיליה-ג'ונס ודרק קוק, נס ציונה עם דיאנטה גארט, פרנק בארטלי, גולן גוט, ליאור קררה וטים סוארס. הדקות הראשונות היו בסימן גארט, שהיה מעורב בכל סל בכתום וביחד עם סוארס שלח את גיא קפלן לפסק זמן מהיר בפיגור 9:2. פראנטס הכניס את המארחים למשחק בהתקפה, אלא שבצד השני סוארס הראה את כל המגוון שלו ומהלך של 3 נקודות של בארטלי קבע פער דו-ספרתי, 8:18. קיליה-ג'ונס צלף מבחוץ וגם יותם חנוכי ומייקל בריסקר עלו על הלוח, אלא שסוארס הגיע כבר ל-12 נקודות בדאנק, טל דן עלה לוהט מהספסל עם 6 נקודות בשלוש דקות וההפרש שוב עלה ל-10, לפני שתום מעיין חתם את הרבע בשלשה, 28:21.

דן המשיך בשלו והצטרף לסוארס בספרות כפולות, מעיין קבר עוד אחת מבחוץ ובסיועו של בריסקר צימק ל-32:30 ושלח את ליאור ליובין לדבר עם חניכיו. נועם אביבי השווה פעמיים, אך בשני המקרים סוארס ענה לו ושמר על יתרון מינימלי, 34:36. בארטלי מהקו וסוארס מאסיסט יפה של דן ביססו את ההובלה, קיליה-ג'ונס חסם יפה את אייק וואמו אבל מי אם לא סוארס היה שם כדי לתקן עם הנקודה ה-20 שלו, 34:42 בהפסקה.

סוארס חזר לרבע השלישי כאילו לא הייתה הפסקה עם דאנק נוסף, פראנטס ניסה לצמק אלא שסוארס המשיך בשלו ופתח פער דו-ספרתי, 41:52. בארטלי העביר הילוך, גארט וסוארס צלפו מעבר לקשת וההפרש עלה ל-46:60. הארל קלע שני סלים רצופים שקצת העירו את המארחת, בארטלי התקרר ופראנטס שוב קירב את גלבוע במעט, אלא ששלשה של אייק וואמו חתמה את הרבע השלישי ביתרון 52:66.

קוק קלע את הסל הראשון של הרבע האחרון, תומר לוינסון קבע יתרון שיא בשלשה אבל קוק בסל נוסף ואסיסט לדאנק של קיליה-ג'ונס שלח את ליאור ליובין לשולחן המזכירות, 58:69. גארט צינן את ההתלהבות המקומית בסל ועבירה, הארל וקיליה-ג'ונס בסלים בצבע חתכו לחד-ספרתי, 72:65. בארטלי וגארט קלעו סלים חשובים, פראנטס הגיב בשלשה אבל סוארס חצה את קו 30 הנקודות ועם דאנק מאסיסט נפלא של בארטלי בשכיבה הגדיל ל-70:80. הארל בצליפה מבחוץ במעבר שמר את המשחק פתוח, גארט לקח אחריות, סחט את כל השעון וקלע מחצי מרחק, הארל הוסיף עוד 2 מהקו בצד השני, 82:75. סוארס כמעט איבד, אלא שגארט ליקט את הכדור מגובה הפרקט וקבר שלשה מדהימה, 75:85. בריסקר השיב באותו מטבע, גוט קלע נקודת בכורה מהקו בכניסה לדקה האחרונה, קררה הוריד ריבאונד התקפה, גארט החטיא אבל גוט סחט פאול תוקף מהארל ובארטלי סגר את הסיפור מהקו, 78:89 בסיום.

בסגל חסר גלבוע הפסידה להרצליה בחוץ  בתוצאה 80:71

בסגל חסר גלבוע הפסידה להרצליה בחוץ בתוצאה 80:71

24/01/2022
הערב: סגנית האלופה מגיעה להרצליה

הערב: סגנית האלופה מגיעה להרצליה

23/01/2022
בתום דרמה בדקות הסיום ברבע האחרון הפסד לגלבוע מול הפועל חיפה

בתום דרמה בדקות הסיום ברבע האחרון הפסד לגלבוע מול הפועל חיפה

20/01/2022