מייקל בריסקר – רוצה להוביל

05/12/2021  | חדשות

"בהחלט אחת מהמטרות שלי לעונה הזאת הייתה להוביל כדור." כך אומר מייקל בריסקר, הקלעי המחונן של גלבוע גליל. מודע לעובדה שלאורך השנים יכולת הקליעה הנפלאה שלו שמה אותו בעמדה שהוא רוצה להתפתח ולהתקדם ממנה. מבין שהוא חייב להוסיף למשחק שלו עוד אלמנטים.

ובאמת, המאמן גיא קפלן סומך על בריסקר ושם לפרקים את הכדור בידיים שלו.

"יש לי עוד דרך לעשות כדי להשתפר בזה," מייקל טוען. ועל זה מוסיף "עובד קשה על לאבד פחות כדורים."

את משחקי הנבחרת במסגרת מוקדמות גביע העולם הוא ראה בטלוויזיה. "מקווה מאוד בהמשך להשתלב בנבחרת. זו בהחלט עוד מטרה שהצבתי לעצמי."

בינתיים מאוד התרשם משני הניצחונות. "הנבחרת שיחקה טוב מאוד. יפה לראות שיש מגמה לשלב את הצעירים ולתת להם במה והזדמנות. זה חשוב מאוד."

עוד בתקופת ההכנה רצופת הקשיים והפציעות של הקבוצה הפרשנים כבר קבעו לה להיות תחתית.

במהלך משחק האימון מול הפועל ת"א בדרייב אין שהסתיים בתבוסה, בריסקר אשר נעדר מהמשחק עקב מחלה, קפץ וצייץ בטוויטר את דעתו הנחרצת שעוד מוקדם לקבוע.

ממרחק הזמן הוא חושב שצדק. "באמת זה היה מוקדם לקבוע. לוקח זמן להתגבש לקבוצה."

אחרי ניצחונות מול אילת ומכבי ת"א בבית, בחוץ בדרבי נגד גליל עליון ובמסגרת האירופית מול סארגוסה הספרדית, בריסקר מבטיח שעוד נראה מהקבוצה דברים יפים בהמשך הדרך.

מי שפוגש את מייקל מחזיק ברצועה את שתי הכלבות שלו ("הנסיכות שלי")  בטיולים שלהם ברחבי גן נר רואה חיוך על הפנים שלו. "טוב לי בגן נר. אוהב את החיים השקטים פה שעוזרים מאוד להתרכז בכדורסל. האוהדים מאוד תומכים ומלווים אותנו לכל מקום. ממש כיף."

מייקל שמח להכיר לנו קצת יותר את השחקנים בסגל.

לשאלה "מי הכי מצחיק?" קשה לו לענות. "יש הרבה," הוא חוכך בדעתו. "מבחוץ אולי אנחנו נראים חבורה של רציניים אבל באמת שיש הרבה צחוקים. הרבה חבר'ה מצחיקים – יותם וגואטה ואביבי. וגם כמה מהזרים."

"ומי מבשל הכי טוב?" – פה מייקל מעיד על עצמו, בצניעות המתבקשת, שהוא הבשלן המצטיין של הקבוצה. "בשר ודגים ופאסטה. אוכל בריא וגם מאקרוני וצ'יז." – הבטחנו לבריסקר לאתגר אותו בעניין הזה בהזדמנות.

לגבי "מי 'המתלבש' של הקבוצה? – הזה שדואג שהכל בול במקום." כאן אין ספק שהמנצח הגדול (ובפער) הוא קורנליוס, שמשקיע הרבה בתחום.

בריסקר מודה שהפגרה באה לקבוצה בזמן אחרי תקופה עמוסה של שתי מסגרות שכללו משחקים, אימונים לא סדירים וטיסות. "אנחנו מתאמנים עכשיו חזק כדי לחזור טוב מהפגרה. מחכה לנו ביום שני משחק קשה מול ראשון לציון שנמצאת עם הגב לקיר ושעשתה שינויים משמעותיים בסגל. אבל גם אנחנו חייבים את המשחק הזה – קורא לכל האוהדים שלנו לבוא למשחק. זה עושה הבדל עצום כשאתם איתנו. אדום עולה וחנוכה שמח!"

 

 

 

בסגל חסר גלבוע הפסידה להרצליה בחוץ  בתוצאה 80:71

בסגל חסר גלבוע הפסידה להרצליה בחוץ בתוצאה 80:71

24/01/2022
הערב: סגנית האלופה מגיעה להרצליה

הערב: סגנית האלופה מגיעה להרצליה

23/01/2022
בתום דרמה בדקות הסיום ברבע האחרון הפסד לגלבוע מול הפועל חיפה

בתום דרמה בדקות הסיום ברבע האחרון הפסד לגלבוע מול הפועל חיפה

20/01/2022