עודד קטש חוזר לגלבוע וישמש כמנהל המקצועי

ברוך השב לגלבוע גליל: 12 שנה לאחר שהוביל את המועדון הצפוני לאליפות היסטורית- עודד קטש חוזר לגן נר לאחר שמונה למנהל המקצועי של הקבוצה. תרצה אוחיון: " לו חיים היה עדיין עמנו, היה שמח מאוד על שיתוף הפעולה המרגש בין עודד קטש לבין גלבוע גליל - שיתוף פעולה שבוודאי יוביל להישגים חדשים"

07/01/2022  | חדשות

חיזוק למועדון גלבוע גליל, עודד קטש סוגר מעגל ומצטרף לצוות האימון וישמש כמנהל המקצועי של הקבוצה. קטש יגיע כבר היום(שישי) לאימון הקבוצה.

קטש, המאמן עטור הניסיון וההישגים שהחל את קריירת האימון שלו בגלבוע גליל אל צמרת הכדורסל הישראלי, האירופי ונבחרות ישראל אימן שנתיים את הקבוצה בהן הוביל את המועדון  בעונת 2008/9 למשחקי הפלייאוף לשלב חצי הגמר ועונה לאחר מכן 2009/10 הוביל את המועדון לאליפות היסטורית לאחר ניצחון על מכבי ת"א.

עודד קטש המאמן המקצועי החדש של גלבוע גליל: מאוד נרגש לחזור לקבוצה שאני מרגיש בה בבית ויש לי קשר מיוחד אליה, אני חוזר אליה לתרום מניסיוני ולעזור לקבוצה
בעלי הקבוצה תרצה אוחיון לאחר החתמתו של קטש: "אני שמחה להודיע על מינויו של עודד קטש לתפקיד המנהל המקצועי של קבוצת הפועל גלבוע גליל.
עודד וחיים פעלו יחדיו שנים רבות והובילו את גלבוע גליל אל צמרת הכדורסל הישראלי - לאליפות ולהישגים מרשימים נוספים. לו חיים היה עדיין עמנו, היה שמח מאוד על שיתוף הפעולה המרגש בין עודד קטש לבין גלבוע גליל - שיתוף פעולה שבוודאי יוביל להישגים חדשים.
הצוות המקצועי החזק והנפלא שלנו שמח על ההזדמנות ומצפה לתחילת עבודה משותפת עם עודד.
תודה רבה לשותפינו לדרך - לגבעסול ולמועצה אזורית הגלבוע  ולאוהדים המופלאים שלנו, המלווים את הקבוצה בנאמנות רבה.
ובעניין אחר, הקבוצה ממשיכה את אימוניה האינטנסיביים לקראת המפגש מחר בגן נר במוצ"ש בשעה 20:00, כאשר ישנה תכונה גדולה בקרב האוהדים לקראת המשחק.

 

בסגל חסר גלבוע הפסידה להרצליה בחוץ  בתוצאה 80:71

בסגל חסר גלבוע הפסידה להרצליה בחוץ בתוצאה 80:71

24/01/2022
הערב: סגנית האלופה מגיעה להרצליה

הערב: סגנית האלופה מגיעה להרצליה

23/01/2022
בתום דרמה בדקות הסיום ברבע האחרון הפסד לגלבוע מול הפועל חיפה

בתום דרמה בדקות הסיום ברבע האחרון הפסד לגלבוע מול הפועל חיפה

20/01/2022