הטור של תמיר אסטרוגו: עוצמה של מועדון

24/03/2022  | חדשות
 
ניצחון קשה על ראשון לציון. ניצחון במבחן לא פשוט. ניצחון שלישי רצוף. ניצחון של עוצמה.
מפגן אדיר ביציעים - הסופורטרס נתנו בראש כמו תמיד, אוהדי הקונצרטים (ואני בתוכם) תרמו את חלקם עם מפגן האצבע הידוע ("מלחמה, מלחמה, מלחמה"), מועדון הנוער התגייס כולו למשימה ומילא את הכיסאות לבוש בחולצות אדומות חדשות שיוצרו לרגל האירוע. ועל הפארקט הקבוצה עשתה את העבודה.
 
אני לא יודע איך בדיוק תגמר העונה הזאת אבל כבר אפשר להגיד שמה שאנחנו רואים לפנינו היא עוד תזכורת (למי שבטעות התבלבל ושכח) שיש לנו מועדון עוצמתי עם דרך. כמאמר של חיים ז"ל "אנחנו נשארים אנחנו."
וכשיש לך דרך יש לך אמונה. יש לך הבנה ברורה מה ואיך צריך לעשות. אתה יודע שלא להשתגע עם שינויים, שלא לשלוף מהמותן. אתה יודע להישאר תמיד אופטימי ועם עצבי ברזל.
מי שיש לו דרך מתמקד בחוזקות כדי לעמוד בגבורה בימים הקשים. מי שיש לו דרך מחכה בסבלנות לימים הטובים שיגיעו. ועכשיו אלה ימים טובים. טובים מאוד.
 
אז על מה אני מדבר שאני מדבר על דרך?
דריק קוק שלא ראה פארקט חודשיים תפס בסערה את מקומו של סשה הפצוע. היה לו לסנטר הקשוח שלנו כל הסיבות להיות ממורמר. היו לו כל הסיבות להוריד הילוך באימונים ואולי אפילו לבקש לעזוב. אבל דרק המכונה בפני כולם DC המשיך כמו מקצוען להתאמן חזק. המשיך לחייך. ועכשיו הוא ואנחנו קוטפים את הפירות המתוקים של הימים האלה שהוא ראה מהצד את העסק מתנהל בלעדיו. ראה ולא נשבר.
מייקל בריסקר. משחקן שיש לו רק קליעה, במשחקים האחרונים אנחנו מגלים שחקן שחודר, שמוסר, שלוקח אחריות. וכל זה לעולם לא היה קורה בלי הגב מהצוות המקצועי. בלי הימים שנתנו לו לטעות. בלי הימים שהוא הוביל כדור בקשיים מרובים. אז שאפו למייקל על השידרוג שמביא אותנו למחוזות היפים של הליגה ושאפו גדול גם לגיא ולצוות שהביאו אותו לנקודה הזאת בסבלנות והתמדה.
 
בימים הקרובים אפשר לנשום קצת (ממש קצת) ולהנות מהעובדה שתפסנו מרחק משמעותי מהתחתית אבל מצד שני להבין שצריך לכוונן את המטרות להמשך. רוצים לסיים בין שמונה הראשונות. רוצים פלייאוף. רוצים הצלבה.
כדי שזה יקרה צריך להמשיך להראות את עוצמת המועדון. לא להוריד את הרגל מהגז עכשיו. להפך, צריך שכולנו נתגייס למשימה - אוהדים, צוות, שחקנים – צריך לבוא בכוח גדול ובאמונה בצדקת הדרך לנס ציונה ואחרי זה לת"א. צריך שנזכור שאדום עולה. עולה בעוצמה. תמיד עולה.
 
 
הערב: גלבוע גליל תנסה לעלות ליתרון 2:ם על ירושלים

הערב: גלבוע גליל תנסה לעלות ליתרון 2:ם על ירושלים

16/05/2022
פלייאוף 2022, משחק מס' 1 – רק בגלל הרוח (אבל לא רק בגללה...)

פלייאוף 2022, משחק מס' 1 – רק בגלל הרוח (אבל לא רק בגללה...)

13/05/2022
צפו: הופעה מפלצתית לדרק קוק בצבע

צפו: הופעה מפלצתית לדרק קוק בצבע

13/05/2022